Akmens interjerā – akmens apstrādes pakalpojumi

Akmens interjerā izstaro arī savu enerģiju, piešķirot interjeram vērtību un cēlumu, kā arī padarot dzīvojamo telpu ļoti personisku. Akmens dizaina elementi ir ne tikai vienreizējas krāsas un formas veidojumi, bet arī tie simbolizē mūžīgas, laika gaitā iegūtas vērtības. Tie ir priekšmeti, kuri paliks mantojumā arī nākamajām paaudzēm.

Akmens ir izturīgs un ilgmūžīgs materiāls, tas ir viegli kopjams un uz tā nav pamanāmas skrāpējumu un nobružājumu pēdas, bet, ja tomēr gadās akmens virsmu saskrāpēt, tad to ir viegli atjaunot, tādējādi tiek ietaupīta gan nauda, gan laiks. Ir neskaitāmi daudz veidu, kā akmens var uzlabot interjeru. Protams, akmens interjerā izstaro arī savu enerģiju, piešķirot interjeram vērtību un cēlumu.

Akmens svečturi ir droši lietošanā, jo tie ir stabili sava svara dēļ, kā arī akmens ir ugunsdrošs materiāls, tādēļ ir iespējams savu iemīļoto sveci izdedzināt līdz pat pēdējam slānītim, nebaidoties, ka tas varētu apdraudēt mājas drošību.

Katrs akmens svečturis ir atšķirīgs gan pēc krāsas variācijām, gan pēc formas. Kaut gan akmens šķiet neplastisks materiāls, no tā ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību iespējams izveidot pat visfantastiskākās formas. Tas nodrošina katra individuāli pasūtītā objekta individualitāti un vienreizīgumu.

Akmens kamīni interjerā radīs vairāk gaismas nekā akmens svečturis, tomēr kamīnam ir nepieciešama telpa.

Akmens kamīns var spēlēt telpas centrālā interjera objekta lomu, kā arī piešķirt telpai aristokrātisku un mājīgu noskaņu. Aukstos ziemas vakaros pie kamīna var pulcēties visa ģimene un pārrunāt dienas laikā piedzīvotos notikumus, kā arī pie kamīna var tikt veidoti svinīgi pasākumi ar draugiem. Akmens kamīnā sprakšķošā uguns piešķirs jebkuram pasākumam atvērtāku un mājīgāku noskaņu.

Akmens kamīns ar savu vērtību un cēlumu laika gaitā ir ieguvis arī romantisku veidolu. Romantisks vakars divatā ar mīļoto cilvēku, kad glāzē ielietais vīns rada telpā nomierinošu sajūtu buķeti un akmens kamīnā lēni degošā uguns kopā veido senatnīgas romantikas atspulgu pat vissaltākajā ziemas dienā.

Akmens palodzes un akmens galda virsmas ir vienreizējs ieguldījums interjera izkopšanai, jo ar savu krāsu dažādību un formu variācijām dod iespēju izveidot katram mājoklim atbilstošu veidolu. Turklāt akmens palodzes ir arī ļoti viegli kopjamas. Tās neelektrizējas, līdz ar to arī nepiesaista tik daudz putekļu kā parastās plastmasas palodzes.

Arī akmens galdi un galdu virsmas ir viegli kopjamas. Uz tām virtuvē nesatraucoties var griezt produktus, jo akmeni nav tik viegli saskrāpēt. Turklāt novecojušās vai antīkās akmens galda virsmas iespējams atjaunot, tādējādi ne tikai ietaupot līdzekļus, bet saglabājot paaudzēs pārbaudītās vērtības.

Ir iespējamas vēl daudzas dažādas variācijas, kā izmantot akmeni interjerā. Galvenais ir ļauties savai fantāzijai un veidot sava mājokļa interjeru ar akmens dizaina elementu palīdzību, kuri saglabāsies ilgi, nododot savu vērtību no vienas paaudzes citai.