Dārzam

Dārzam

Katrs dārzs ir sava veidotāja mākslas darbs
Dārzs atspoguļo īpašnieka radošo izteiksmi. Neatkarīgi no tā, vai Jūs dodat priekšroku bagātīgam Ēdenes dārzam vai arī Japānas minimālismam, akmens veidojumi piešķirs Jūsu dārzam neatkārtojamu noskaņu.

Jums ir rozes un Jūsu kaimiņam ir rozes…
Bet Jūs varat piešķirt savam dārzam unikālu veidolu, izmantojot akmens darinājumus, kuri savā būtībā būs tieši Jūsu personiskās idejas un gaumes iemiesojums.

Akmens dārzs
Mēs piedāvājam arī iespēju izveidot Jums individuālu akmens dārza dizainu, sākot no idejas līdz pat reālam īstenojumam dabā. Mēs sadarbojamies ar dizaineriem un ainavu arhitektiem, kuri ne vien palīdzēs Jums izveidot ne tikai atsevišķus dārza interjera priekšmetus vai akmens veidojumus, bet arī pilnībā iekārtot Jūsu dārzu, izveidojot fantastisku kopējo kompozīciju – ziedus, augus, strūklakas, galdus, dārza kamīnu u.c.

Akmens veidi
Mūsu speciālisti Jūs konsultēs, kurš akmens vislabāk būs piemērots Jūsu ieceru īstenošanai – granīts, marmors, smilšakmens, dolomīts, kā arī laukakmens.

Skulptūras

Balta marmora skulptūras un zaļu efeju tīkls – īsta Romas idille tepat Jūsu pagalmā.

Strūklakas un ūdenskritumi

Ūdens iederas jebkurā dārzā. Strūklakas un ūdenskritumus iespējams veidot dažādos stilos, atbilstoši tieši Jūsu dārza motīvam.

Dārza arkas un nojumes

Kolonnu rindas, pāri kurām vijas vīteņaugi, vai atsevišķa arka piešķirs Jūsu dārzam cēlumu, eleganci un grāciju. Izejot cauri šādai arkai vai malkojot tēju nojumē, Jūs jutīsieties kā citā pasaulē, kurā ikdienas steigai nav vietas.

Soliņi dārzam

akmens soliņš būs ilgmūžīgs. Tas ir vieglāk kopjams. Ūdens ietekmē akmens soliņš nesamelnēs, tas saglabās krāsu un formu. Akmens soliņā iegravētā sirds ar mīlētāju iniciāļiem tur arī paliks un priecēs acis vēl ilgi.

Putnu dzirdītavas un baseini

Šāda tipa veidojumi radīs dzīvīgumu Jūsu dārzā. Putnu dzirdītava vasarā, tāpat kā barotava ziemā, piesaista putnus un Jums un Jūsu bērniem būs lieliska iespēja vērot viņu rīta peldes un spalviņu kārtošanu.

Akmens galdi, krēsli un soli

Ar akmens palīdzību Jūs nodrošināsiet ne tikai šo priekšmetu ilgmūžību un funkcionalitāti, bet vienlaikus piešķirsiet savam dārzam arī neatkārtojamu dizainu. Tas priecēs ne tikai Jūsu ģimenes locekļus, bet arī Jūsu viesus.

Akmens norādes

Izmantojiet akmens norādes pie Jūsu mājas, viesu nama vai pirts. Akmens norādes radīs vizuāli ļoti bagātīgu un pievilcīgu iespaidu, kā arī kalpos vairākus gadu desmitus.

Īpaši akmens veidojumi un citi risinājumi jūsu dārza labiekārtošanai

Mēs labprāt īstenosim arī citas Jūsu ieceres, lai padarītu Jūsu dārzu par vietu, kurā gūt pozitīvas emocijas un patverties no ikdienas steigas.

Nāciet ar savu ideju pie mums, mēs palīdzēsim Jums to realizēt dzīvē!

GALERIJA