Mājai

MĀJAI

Jūtieties kā mājās!” Jūs bieži sakāt saviem viesiem. Mēs palīdzēsim Jūsu mājokli padarīt individuālu un mājīgu – tādu, kas pauž Jūsu ģimenes vērtības.

Akmens Jūsu mājokļa interjerā
Akmenī kaltie priekšmeti interjerā atspoguļo Jūsu individualitāti. Katrs akmens ir unikāls, tāpat kā katrs darinājums no tā, kas radīts tieši Jūsu mājokļa interjeram. Akmens interjerā simbolizē stabilitāti, mūžīgumu un vērtību. Tas ir ilgmūžīgs, atjaunojams, spēcīgs un izturīgs.

Jebkuram akmens interjera priekšmetam ir pieejamas dažāda veida variācijas – forma, krāsa, izmērs, izmantotais materiāls un struktūra. Mūsu speciālisti Jūs konsultēs, kurš akmens vislabāk būs piemērots Jūsu ieceru īstenošanai – granīts, marmors, smilšakmens, dolomīts, kā arī laukakmens.

Akmens – unikāls un ļoti personisks
Lai radītu lielāku piederības sajūtu un unikalitāti, iespējams Jūsu izvēlētajā priekšmetā iegravēt aforismus, Jūsu iniciāļus, citu Jums vēlamo tekstu vai ornamentus, kā arī veidot dizainu ar smilšu strūklas vai citu tehniku palīdzību.

Akmens galds

Pie kura pulcējas ģimene un draugi – izveidosim Jums vēlamo izmēru, krāsu un formu, iespējamas arī kombinācijas ar koku un stiklu.

Akmens vanna

kura saglabās ūdens siltumu ilgāk, ļaujot Jums relaksēties pēc garas darba dienas un rast jaunus spēkus jaunu virsotņu iekarošanai. Akmens vanna piešķirs īpašu atmosfēru ne tikai Jūsu mājās, bet arī pirtī vai viesu namā.

Akmens virtuves galda virsma

Praktiska un ērta lietošanā, izveidosim tieši Jūsu virtuvei atbilstošu virsmu no Jūsu izvēlētā materiāla, krāsas, formas, biezuma un izmēra.

Akmens dizaina un interjera priekšmeti

Svečturis vai gaismas elements īpašai gaisotnei.

Akmens palodzes un kāpnes

Izturīgas un ilgmūžīgas, kalpos un saglabās lielisku izskatu vairākus gadu desmitus, kā arī radīs prestižu priekšstatu par nama saimniekiem un to vērtībām.

Kamīni un kamīnu apdares

Piešķirs eleganci un mājīgumu Jūsu interjerā un citas lietas, kuras vēlaties padarīt ilgmūžīgas...

Mēs palīdzēsim piepildīt Jūsu idejas un radīsim risinājumu jebkurai Jūsu vēlmei un fantāzijai!

GALERIJA