Par mums

KAS MĒS ESAM ?

SAND ir mūsu ģimenes uzņēmums, kuru izveidojām ar nolūku dot Jums iespēju izjust akmens skaistumu, spēku un praktiskumu. Mūsuprāt, akmens ir fantastisks, vērtīgs un īpašs dabas materiāls. Mēs apbrīnojam katra akmens spēku, formu, krāsu, tekstūru un enerģiju.

Mūsdienās ir svarīgi, lai produktā ieguldītie līdzekļi nestu ilgstošu labumu. Akmens izstrādājumi šajā ziņā ir vienreizējs ieguldījums. Akmens ilgi kalpo, ir viegli kopjams un atjaunojams materiāls, kas saglabāsies mūžīgi, kā arī izstaros cēlumu, eleganci un varenību, piešķirot interjeram graciozu noti.”

Andris Mežgalis, SAND īpašnieks un galvenais meistars

Tēlnieka iedvesmots ... tā viss sākās

Iedvesmojoties no sava tēvoča, tēlnieka Jāņa Nagliņa, Andris nolēma apgūt akmeņkaļa -tēlnieka amatu. Mācības viņš sāka pie tēlniekiem un akmeņkaļiem Mārupē un Rīgā un 1993.gadā tapa pirmais darbs – akmens plāksne ar gravējumu kapa vietai. Šobrīd, apskatot plāksni, jau no pieredzējuša akmeņkaļa redzējuma Andris pamana lietas, kuras vajadzētu uzlabot, tomēr atzīst, ka, strādājot ar tā laika tehnoloģijām, darbs ir paveikts ļoti labi. Kopš tā laika tehnoloģijas ir krietni attīstījušās, un nu iespējams ir praktiski viss…

No akmens arī praktiskas lietas ir īsti mākslas darbi

Akmens ir vēstures liecinieks, kas zemes dzīlēs veidojies tūkstošiem gadu. Tas sevī glabā mūžsenu gudrību un briedumu. Arī akmens veidojumi saglabā sevī šīs iezīmes. Pat visniecīgākais akmens veidojums savā būtībā jau ir dabas mākslas darbs.

No idejas līdz īstam mākslas darbam

Sanita, Andris un viņu komanda no akmens spēj izgatavot īstus mākslas darbus. Vai tā ir akmens strūklaka, galda virsma, akmens palodzes vai piemineklis, viņi vienmēr radīs tieši Jums piemērotāko risinājumu – palīdzēs izvēlēties akmens veidu, dizainu un apstrādes tehniku. Bez tam SAND speciālisti šo akmens izstrādājumu arī uzstādīs tam paredzētajā vietā – tātad patiesi izpildīs visu darbu no A līdz Z.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS ?

KVALITĀTE

ĀTRS SERVISS

GARANTIJA

134
PAVEIKTIE DARBI
2900 +
LAIMĪGI KLIENTI
5 +
DRAUGI